nieslyszacy WCAG 2.0WCAG 2.0

Tematy

Rezerwacja i zakup biletów

top_bilety.jpg

Bilety można rezerwować:

telefonicznie: (+48) 22 5442 850 (od poniedziałku do piątku w godz. 9–16),
pisząc na adres: bilety@muzeum-wilanow.pl,
online: poprzez moduł rezerwacji online.

W module online można zarezerwować lub kupić bilety wstępu na wybrane wydarzenia w muzeum. Zarezerwować można tylko bilety na zwiedzanie grupowe.

Ważne informacje:

– Bilety na zwiedzanie indywidualne można kupić w kasie muzeum lub za pośrednictwem modułu online.
– Rezerwacji na dany tydzień można dokonać najpóźniej do wtorku wieczorem w poprzedzającym tygodniu. O ewentualne wolne terminy na dany tydzień, które nie są już dostępne online, można pytać w biurze rezerwacji.
– Wszystkie uwagi można zgłaszać, pisząc na adres bilety@muzeum-wilanow.pl.
– Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą edukacyjną muzeum.
– Prosimy o zapoznanie się z regulaminem rezerwacji i sprzedaży biletów onlineregulaminem zwiedzania pałacu i wystaw czasowych oraz regulaminem zwiedzania parku.


Jak kupować bilety indywidualne?

Za pośrednictwem modułu można w łatwy i szybki sposób kupić bilety wstępu do pałacu, parku, na spektakle, wystawy czasowe oraz imprezy okolicznościowe. Zobacz, jakie to proste:

1. Zarejestruj się w serwisie i postępuj zgodnie z instrukcjami lub zaloguj się na swoje konto.

2. Jeśli wiesz, kiedy chcesz przyjść do muzeum, wybierz interesujący Cię termin w kalendarzu. Wtedy wyświetlą się wszystkie dostępne tego dnia wydarzenia. Jeśli termin jest dla Ciebie mniej ważny, wybierz rodzaj wydarzenia, następnie temat, a na końcu datę. 

3. Możesz kupić od 1 do 9 biletów.

4. Po wyborze liczby biletów oraz daty wizyty możesz przejść do płatności online.

5. Płatność następuje poprzez system PayU. Na wykonanie przelewu masz 20 minut. Po tym czasie zarezerwowane bilety wracają do ogólnej  sprzedaży.

6. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz mejla z biletami w formie PDF.

7. Bilet wydrukowany bądź zapisany na urządzeniu mobilnym podlega weryfikacji przed wejściem na wydarzenie. Prosimy o zadbanie, by kod kreskowy był czytelny.

Przed dokonaniem zakupu biletów przez internet prosimy o zapoznanie się z regulaminem rezerwacji i sprzedaży biletów online.

drukuj
Podziel się:
Wykop Facebook Twitter
Edukacja_logo.jpg

Edukacja – rezerwacja i informacje (artykuł)

Tu znajdują się wszystkie informacje o tym, gdzie zarezerwować spotkania muzealne i przyrodnicze oraz warsztaty, ile one kosztują, a także gdzie znaleźć więcej szczegółów dotyczących propozycji edukacyjnej Muzeum Pałacu w Wilanowie.

Kolejka do zwiedzania pałacu 3_fot. Maciej Lipiński.jpg

Przewodnicy – informacje praktyczne (artykuł)

Muzeum Pałacu w Wilanowie nie prowadzi usług przewodnickich. Tutaj można znaleźć zasady zwiedzania z przewodnikiem oraz listę osób, które zdały test kompetencyjny organizowany przez Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie lub odbyły kursy doszkalające zakończone testem kompetencyjnym.

wprowadzenie_jencow_tureckich_do_wilanowa_plaskorzezba_fasada_palac.jpg

Poznaj pałac! – spacery tematyczne dla grup dorosłych (artykuł)

Rezydencja wilanowska wraz z otaczającym ją ogrodem należą dziś do najcenniejszych pomników polskiej kultury. Aby umożliwić bliższe zapoznanie się z …

rezydencja_zrzut.JPG

Rezydencja wilanowska (multimedium)

Rezydencja wilanowska to pałac, jego dekoracje i dzieła sztuki, ogrody i rzeźby w parku, a także liczne budowle i pomniki …

top15wilanowa.JPG

Wilanowski Top 15 (multimedium)

Wilanowski Top 15 to najcenniejsze, najbardziej niezwykłe i najpiękniejsze dzieła z kolekcji Muzeum Pałacu w Wilanowie. Pochodzą z całego świata …

galeria_polnocna_dawne_zdjecie.jpg

Wnętrza rezydencji wilanowskiej w XIX wieku (e-learning, Edukacja)

W pałacu w Wilanowie pamięć po królewskiej rodzinie Sobieskich łączyła się z pasjami i upodobaniami kolejnych właścicieli z rodów Czartoryskich, …

Lekcje muzealne (artykuł)

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zaprasza grupy szkolne ze wszystkich typów szkół i w każdym wieku do udziału …

baner_pois_ogrod_wloski.jpg

Dostępność Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie (artykuł)

Szanowni Państwo! Drodzy Goście!Serdecznie zapraszamy do odwiedzania Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie i do wspólnego poznawania historii, obyczajów, …