nieslyszacy WCAG 2.0WCAG 2.0

Tematy

toaletka_krolowej.jpg

Dotychczas w kolejnych tytułach serii "200 lat Muzeum Wilanowskiego" prezentowane były duże kolekcje. Mieli Państwo okazję zapoznać się ze zbiorami ceramiki, szkieł europejskich, sreber, zegarów oraz eksponatami sztuki dalekowschodniej. Ta publikacja jest inna. Jej zadaniem jest zwrócenie uwagi czytelnika na …„Pod parasolkami” – otwarte warsztaty przyrodnicze dla najmłodszych

aktualność

pod parasolkami. fot. J. Dobrzańska.JPG

Pod parasolkami – mali przyrodnicy

otwarte warsztaty przyrodniczo-plastyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodszych

Zapraszamy najmłodszych miłośników przyrody i ich rodziców na fascynującą wyprawę do świata natury w ramach otwartych, letnich spotkań „Pod parasolkami”.

W lipcowe i sierpniowe środy, piątki i niedziele w godz. 11–15 wspólnie odkrywać będziemy świat przyrody wilanowskich ogrodów.

W programie realizowane będą trzy różne tematy:

Środy: Fascynujący świat kwiatów ogrodów wilanowskich 

Piątki: Fascynujący świat warzyw, owoców i ziół ogrodów wilanowskich

Niedziele: Pomocnicy ogrodnika

W ramach każdego spotkania będzie można zobaczyć, dotknąć, a także powąchać wiele przyrodniczych eksponatów oraz wykonać tematyczne prace plastyczne.

 


Kiedy: lipcowe i sierpniowe środy, piątki i niedziele w godz. 11–15

Gdzie: Warsztaty będą odbywały się pod ogrodowymi parasolami nieopodal Oranżerii, w przypadku złej pogody w namiocie przyrodniczym.

Udział: Na spotkania nie obowiązuje rezerwacja. Udział w cenie biletu do ogrodów: 3zł bilet ulgowy, 5zł bilet pełny. Można dołączyć w dowolnym momencie trwania zajęć. 


Szczegółowe informacje:
Julia Dobrzańska
Dział Edukacji Muzealnej
jdobrzanska@muzeum-wilanow.pl
22 544 28 38

Patronat medialny programów dla dzieci:

Radio Bajka logo 

Podziel się:
Wykop Facebook Twitter
wycieczka lato 2013.JPG

Wycieczki przyrodnicze (aktualność)

Serdecznie zapraszamy na wycieczki przyrodnicze z przewodnikiem po ogrodach wilanowskich. W trakcie spotkań poznamy różnorodność przyrodniczą i krajobrazową ogrodów w Wilanowie. Dowiemy się między innymi, jakie drzewa rosną w wilanowskich ogrodach i jakie żyją tu zwierzęta. Na każdym spotkaniu sprawdzimy też, co ciekawego aktualnie dzieje się w przyrodzie.

kultura_i_natura_zrzut.jpg

Natura i kultura (multimedium)

Natura i kultura to w Wilanowie wartości równoważne. O historii rezydencji świadczą nie tylko mury pałacu i zgromadzone we wnętrzach …

Lato w ogrodach wilanowskich, fot. J. Dobrzańska0117.JPG

Lato w ogrodach wilanowskich (album zdjęć)

WKP_Poznajemy ważki. Fot. Katarzyna Konik.JPG

Wilanowski Klub Przyrodniczy – warsztaty rodzinne (aktualność)

Zapraszamy młodszych i starszych miłośników przyrody do wspólnego odkrywania bogactwa roślin i zwierząt w ogrodach wilanowskich.