nieslyszacy WCAG 2.0WCAG 2.0

Tematy


Program edukacyjny 2014–2015

Edukacja
Informator_edukacyjny_2014-15.pdf

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym folderem edukacyjnym, w którym znajdą Państwo informacje o wszystkich działaniach edukacyjnych Muzeum Pałacu w Wilanowie w roku szkolnym 2014/2015.

Muzeum Pałac w Wilanowie, rezydencja króla Jana III, to miejsce niezwykłe. Samo w sobie stanowi opowieść – o historii, ludziach i obyczajach, sztuce i kulturze. Mamy nadzieję, że nasze propozycje edukacyjne pozwolą Państwu zagłębić się w te opowieści. Liczymy, że zechcą je Państwo poznać, a potem z przyjemnością będą do nas wracać.

Do zobaczenia w Muzeum Pałacu w Wilanowie!

Pełna oferta lekcji muzealnych dostępna jest także >> TUTAJ.

Zachęcamy również do zapoznania się z >> programem dla rodzin, >> programem dla dorosłych, Teatrem Królewskim i działaniami rekonstrukcyjnymi.

drukuj
Podziel się:
Wykop Facebook Twitter
il.1 Brama do pałacu.jpg

Jak zaplanować wizytę w muzeum? (artykuł)

Drodzy Nauczyciele, jeśli planujecie wraz z uczniami odwiedzić Muzeum Pałac w Wilanowie i chcecie, aby ta wizyta była dla uczniów jak najciekawsza i najkorzystniejsza pod względem edukacyjnym, zebraliśmy dla Państwa informacje, które pomogą Państwu odpowiednio się do tego przygotować.

45_zrzut_gospodarz.jpg

Multimedialnie o historii i sztuce (artykuł, Edukacja)

Wilanowskie wirtualne muzeum zaprasza: zobacz filmy dokumentalne o historycznych postaciach i dziełach sztuki, multimedialne e-podręczniki (e-learning), czytaj ciekawe artykuły w ilustrowanej encyklopedii kultury staropolskiej. Zapraszamy do Pasażu Wiedzy!

45_zrzut_zakochany.jpg

E-learning: multimedialne podręczniki online (artykuł)

Zdobądź wiedzę w dowolnym miejscu i czasie

Edukacja_logo.jpg

Edukacja dla najmłodszych - film (film, Edukacja)

Muzeum Pałac w Wilanowie to miejsce pełne niezwykłych opowieści - o królu Janie III, jego pięknej żonie Marii Kazimierze i …

Edukacja_logo.jpg

Edukacja – rezerwacja i informacje (artykuł)

Tu znajdują się wszystkie informacje o tym, gdzie zarezerwować spotkania muzealne i przyrodnicze oraz warsztaty, ile one kosztują, a także gdzie znaleźć więcej szczegółów dotyczących propozycji edukacyjnej Muzeum Pałacu w Wilanowie.

wizyta_u_krola_dzieci_książeczka.jpg

Teczki edukacyjne z kartami zadań (artykuł, Edukacja)

Oddajemy do Waszej dyspozycji pięknie i rzetelnie przygotowane, bogato ilustrowane teczki edukacyjne z kartami zadań. Stanowią one świetne kompendium wiedzy na dany temat. Na co dzień używamy ich do realizacji lekcji muzealnych i warsztatów, wierzymy jednak, że przydadzą się także do korzystania w domu i w szkole, przed wizytą w muzeum i po niej.